Interneto svetainių kūrimas. Weberix turinio valdymo sistemaInterneto svetainių kūrimas. Weberix turinio valdymo sistema
Įmonių pertvarkymas
Įmonės pertvarkymas - tai juridinio asmens teisinės formos pakeitimas. Individuali įmonė gali būti pertvarkoma į akcinę bendrovę, uždarąją akcinę bendrovę, viešąją įstaigą. UAB ar AB gali būti pertvarkoma į AB (ar UAB), valstybės įmonę, individualią įmonę ir pan.
 
Pertvarkymas - tai juridinio asmens (įmonės, bendrovės, įstaigos, organizacijos ar pan.) teisinės formos pakeitimas, kai naujos teisinės formos juridinis asmuo perima visas pertvarkyto juridinio asmens teises ir pareigas. Pertvarkymo metu juridinis asmuo nėra likviduojamas, pasikeičia tik juridinio asmens teisinė forma. Nepaisant to, kokia bus naujo juridinio asmens teisinė forma, pertvarkomo juridinio asmens dalyviai (savininkas, akcininkai, dalininkai, nariai ir pan.) trejus metus yra subsidiariai atsakingi pagal pertvarkomo juridinio asmens prievoles, atsiradusias iki naujos teisinės formos juridinio asmens įregistravimo juridinių asmenų registre.
 
Pertvarkymą reglamentuoja Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas bei atskirų teisinių formų juridinių asmenų (įmonių, bendrovių, įstaigų, organizacijų ar pan.) veiklą reglamentuojantys įstatymai bei kiti teisės aktai.
 
Uždaroji akcinė bendrovė ar akcinė bendrovė gali būti pertvarkoma į akcinę bendrovę (ar uždarąją akcinę bendrovę), valstybės įmonę, savivaldybės įmonę, žemės ūkio bendrovę, kooperatinę bendrovę (kooperatyvą), tikrąją ūkinę bendriją, komanditinę ūkinę bendiją, individualią įmonę, viešąją įstaigą.
 
Individuali įmonė gali būti pertvarkoma į akcinę bendrovę, uždarąją akcinę bendrovę, viešąją įstaigą.
 
Viešoji įstaiga gali būti pertvarkoma į biudžetinę įstaigą (kai viešosios įstaigos savininkas yra valstybė ar savivaldybė), paramos ir labdaros fondą.
 
Tikroji ūkinė bendrija ar komanditinė ūkinė bendrija gali būti pertvarkoma į komanditinę ūkinę bendriją (ar tikrąją ūkinę bendiją), akcinę bendrovę, uždarąją akcinę bendrovę, žemės ūkio bendrovę, kooperatinę bendrovę (kooperatyvą), individualią įmonę, viešąją įstaigą, labdaros ir paramos fondą.
 

Likusių teisinių formų juridiniai asmenys (asociacija, labdaros ir paramos fondas, kooperatinė bendrovė ir kt.) pertvarkomi bendrąją tvarka.

Klauskite mūsų...

Kontaktai...

 
 
3 - 4 ŽINGSNIAI - ĮMONĖ ĮSTEIGTA!
 
Sutarties pasirašymas;
Įstatinio kapitalo formavimas (steigiant UAB, AB);
Dalyvavimas pas notarą dokumentų tvirtinimui;
Įmonės pažymėjimo ir kitų dokumentų atsiėmimas;
 
Tel. 8 37 711 611; 8 673 83872
 
Plačiau... | Kontaktai | Klauskite
 
 
 
Ieškoti svetainės informacijos per
Google

 
 
   
 
Interneto adresai pigiau
Hostingas su 30% nuolaida